MENU | PRODUKTY |

Oferta

Sprawdź nas

Dane Firmy

NEON-SERVICE SŁAWOMIR ŚCIESZKA
ul.Cieszyńska 45
43-300 Bielsko-Biała, PL
NIP: 5470245983
Tel: +4833 8119416
Tel: +4833 8123608.

Regulamin

1. Niniejszy regulamin określa zasady zawierania i wykonywania umów sprzedaży przez firmę NEON-SERVICE SŁAWOMIR ŚCIESZKA z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul.Cieszyńska 45 zarejestrowanej w ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pod numerem: 16640 ; NIP 5470245983:; REGON:070540561.

2. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez e-mail: info@neon-service.pl oraz telefonicznie pod nr +4833 8119416 lub +4833 8123608.

3. Złożenie zamówienia w sklepie NEON-SERVICE jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

4. Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna – sprzedaży.

5. Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Klienta zamówienia na adres e-mail : neon-service.pl

6. Wszystkie ceny podane przez sklep są cenami obowiązującymi do tego zamówienia.

7. Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Koszt wysyłki towaru pokrywa Klient.

8. Zamówienia można składać w godzinach pracy sklepu od 8:00-16:00

9. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Przesłane w godzinach od 8:00 do 14:00 uważa się za złożone w tym samym dniu. Złożone w innym czasie niż wskazany powyżej uważa się za złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu przesłania zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

10. Termin realizacji zamówienia podawany jest przy każdym zamówieniu. Przy zamówieniach więcej niż jednego towaru obowiązuje najdłuższy termin realizacji. Wysyłkę zamówienia można podzielić ale każdorazowo Klient pokrywa koszty transportu.

11. Formę płatności (przedpłata lub pobranie) i wysyłki(wybór kuriera) Klient wybiera według własnego uznania przy składaniu zamówienia.

12. Na wpłatę oczekujemy 10 dni roboczych. Przy braku wpłaty po upływie tego czasu zamówienie jest anulowane.

13. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączona jest faktura lub paragon.

14. Przy odbiorze przesyłki Klient jest zobowiązany do sprawdzenia jej stanu, czy paczka i towar nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół w obecności kuriera i niezwłocznie skontaktować się ze sprzedawcą. Sprawdzenie stanu przesyłki i sporządzenie protokołu odbioru jest podstawą do uznania reklamacji towaru.

15. Odbiór osobisty towaru możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze sprzedawcą.

16. Sklep zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyny.

17. Klient może odstąpić od umowy w ciągu 10dni licząc od dnia otrzymania towaru. O zamiarze zwrotu towaru Klient zobowiązany jest poinformować mailowo. Zwracany produkt nie może nosić znamion używania oraz powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu, w nienaruszonym stanie z fakturą. Koszt zwrotnego przesłania towaru pokrywa Klient. Sklep zwraca Klientowi należność za odesłany towar w ciągu 14dni, licząc od dnia odebrania przesyłki. Koszty przesyłki zwrotnej poniesione przez Klienta nie są zwracane.

18. W przypadku stwierdzenia wad uzasadniających uznanie reklamacji, produkt zostanie naprawiony i odesłany Klientowi na koszt sklepu. W razie stwierdzenia uszkodzeń, za które sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności (uszkodzenia, wynikające z winy Klienta wynikłe w trakcie użytkowania, w szczególności uszkodzenia mechaniczne lub jeśli jest to wynikiem nie zastosowania się do instrukcji, itp.) NEON-SERVICE skontaktuje się z Klientem i poinformuje o ewentualnej pomocy w tej sprawie. Roszczenia reklamacyjne rozpatrywane są bezpłatnie. Do reklamowanego towaru należy dołączyć kopię faktury.

19. Informacje handlowe zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz są zaproszeniem do złożenia oferty kupna towaru.

20. Zabrania się Klientowi umieszczania na stronach treści o charakterze bezprawnym.

21. Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i zakresie określonym w ustawie z dn. 29.08.1997 „o ochronie danych osobowych” (Dz.U. z 2002r. nr 101 poz.926)

22. Klient akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.

23. Zdjęcia umieszczone na stronie neon-service. pl są własnością firmy, kopiowanie oraz ich udostępnianie w internecie lub innej formie bez zgody właściciela jest zabronione.